Kim jesteśmy

Portal Polskiej Cyfrowej Bibliotece Jeździeckiej skierowany do hodowców, jeźdźców oraz wszystkich miłośników koni. Pokazujemy tu zdigitalizowane zbiory i publikacje o tematyce hipologicznej. Adres naszej strony internetowej to: http://pcbj.pl.

Zawartość serwisu internetowego jest przeznaczona do użytku osobistego o charakterze niekomercyjnym oraz nie może być zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana. Wszelkie działania naruszające prawa autorskie są zabronione.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

Obecnie na stronie http://pcbj.pl nie ma możliwości logowania ani zostawiania komentarzy. Tym samym nie zbieramy żadnych danych osobistych naszych odwiedzających.

Media

Wszystkie dokumenty i obrazy są umieszczane na stronie przez administratora w uzgodnieniu z ich autorem, wydawcą lub lub spadkobiercą praw autorskich / wydawniczych (kiedy jest to możliwe). Jeżeli uważasz, że w jakiś sposób Twoje prawa zostały naruszone, skontaktuj się z nami.

Formularze kontaktowe

Strona nie posiada formularzy kontaktowych.

Ciasteczka

Ta strona wykorzystuje pamięć podręczną, aby ułatwić szybszy czas reakcji i lepsze wrażenia użytkownika.

Buforowanie potencjalnie przechowuje duplikat każdej strony internetowej, która jest wyświetlana na komputerze. Wszystkie pliki pamięci podręcznej są tymczasowe i nie są dostępne dla osób trzecich, z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to konieczne do uzyskania pomocy technicznej od dostawcy wtyczek pamięci podręcznej.

Pliki pamięci podręcznej wygasają zgodnie z ustalonym harmonogramem, ale mogą być łatwo usunięte przez administratora przed ich naturalnym wygaśnięciem, jeśli jest to konieczne.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy udostępnione z portalu YouTube). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Strona nie zawiera reklam firm trzecich (np. Google Ads).